Description
| Attribute | Details |
|---|---|
| Style | SILVA VALLEY 5.0 #5612V |
| Color | ST. HELENS #00214 |
| Type | Resilient |
| Width | 5.96 in |
| Length | 48.00 in |
| Finish | ExoGuard+® |
| Construction | High Performance Luxury Vinyl Tile |
| Installation Method | Direct Glue |
| Made In | USA |
Choose from a large selection of flooring options to match your home’s design and personality.
We provide premium flooring materials carefully selected for durability, style, and long-lasting performance.
Get expert flooring installation from our skilled team, ensuring a perfect fit and a flawless finish every time.
| Attribute | Details |
|---|---|
| Style | SILVA VALLEY 5.0 #5612V |
| Color | ST. HELENS #00214 |
| Type | Resilient |
| Width | 5.96 in |
| Length | 48.00 in |
| Finish | ExoGuard+® |
| Construction | High Performance Luxury Vinyl Tile |
| Installation Method | Direct Glue |
| Made In | USA |
Reviews
There are no reviews yet.